Подія: Чемпіонат України з бігу по шосе на 10км "Львівська десятка"
Дистанція: Львівська десятка 2017
Місце Номер Прізвище, ім'я Р. н. Місце у в.к. Час фінішу Загальний час фінішу Клуб Команда
1 190 Воронцов Віталій 2000 1 (Ч до 20) 00:33:17 00:33:22
2 119 Naumyuk Ruslan 1989 1 (Ч 20-29) 00:33:53 00:33:55 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
3 118 Йовик Володимир 1993 2 (Ч 20-29) 00:34:26 00:34:30 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
4 255 Дубовський Андрій 1992 3 (Ч 20-29) 00:34:30 00:34:33 SC Ultra
5 105 Гончар Олексій 1982 1 (Ч 30-39) 00:34:42 00:34:44 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
6 273 Бабич Сергій 1983 2 (Ч 30-39) 00:35:21 00:35:25 SC Ultra
7 249 Созанський Дмитро 1997 4 (Ч 20-29) 00:35:35 00:35:38 Shiphina
8 252 Карташов Ростислав 1990 5 (Ч 20-29) 00:35:57 00:35:59 SC Ultra
9 101 Павлів Роман 1961 1 (Ч 50-59) 00:36:12 00:36:15 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
10 113 Лапко Андрій 1987 3 (Ч 30-39) 00:37:04 00:37:05
11 122 Панченко Сергей 1971 1 (Ч 40-49) 00:37:14 00:37:17 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
12 228 Пшик Степан 1989 6 (Ч 20-29) 00:37:20 00:37:23 аматор
13 114 Дриль Руслан 1987 4 (Ч 30-39) 00:37:25 00:37:28 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
14 138 Довбуш Роман 1983 5 (Ч 30-39) 00:37:34 00:37:39 SC ULTRA
15 282 Мандзій Олексій 2000 2 (Ч до 20) 00:37:36 00:37:40 КДСЮШ-СКА
16 234 Пажух Ярослав 1990 7 (Ч 20-29) 00:37:40 00:37:44
17 96 Босак Назарій 1999 3 (Ч до 20) 00:37:56 00:37:58
18 158 Падус Олег 1995 8 (Ч 20-29) 00:38:03 00:38:05 Немає
19 115 Улан Олександр 1982 6 (Ч 30-39) 00:38:16 00:38:21
20 269 Данилюк Олег 1991 9 (Ч 20-29) 00:38:21 00:38:26 MUROVANE
21 188 Бабич Максим 1998 4 (Ч 20-29) 00:38:28 00:38:31 ShypShyna Run Club
22 247 Кудра Петро 1999 5 (Ч до 20) 00:38:25 00:38:31 Shipshina
23 250 Герус Олександр 1998 6 (Ч 20-29) 00:38:39 00:38:45
24 223 Яремчук Ігор 2001 7 (Ч до 20) 00:38:36 00:38:48
25 107 Латишев Юрій 1992 10 (Ч 20-29) 00:39:01 00:39:04 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
26 94 Мартинович Володимир 1988 11 (Ч 30-39) 00:39:14 00:39:16
27 111 Кулай Тарас 1994 12 (Ж 20-29) 00:39:20 00:39:25 RUNCLUB TEAM SHYPSHYNA
28 198 Галущак Роман 1979 7 (Ч 30-39) 00:39:27 00:39:30 Самостійно
29 260 Костюк Ігор 1954 1 (Ч 60+) 00:39:42 00:39:47 Borys Running Club
30 226 Терещенко Віталій 1993 13 (Ч 20-29) 00:39:49 00:39:52 SHYPSHYNA RUNCLUB TEAM